Jak Pomagać? Teraz1,5%!

Szanowni Państwo,

Nasza fundacja jest organizacją pozarządową, mającą na względzie pomoc i wsparcie dla osób chorych na boreliozę oraz inne choroby odkleszczowe.
Założeniem fundacji jest również szerzenie wiedzy na temat chorób odkleszczowych, wspieranie i współpraca z osobami promującymi zdrowy styl życia.

Jak wspierać?

1. Od 02.11.2021r. staliśmy się Organizacją Pożytku Publicznego!

Co to oznacza?
Możemy starać się o Państwa dar serc w postaci 1,5% dla podopiecznych naszej Fundacji.

Kto może przekazać 1,5% podatku? 1,5% podatku mogą przekazać Organizacjom Pożytku Publicznego (OPP) osoby fizyczne rozliczające się w Polsce.

Zatem zachęcamy do przekazywania 1,5% przy rozliczeniu już teraz za rok 2022!

Uwaga! Od 1 stycznia 2023 r. na skutek nowelizacji związanej z wprowadzeniem pakietu zmian tzw. Polskiego Ładu 2.0 wskazana wartość została podwyższona do 1,5%.

JUŻ JEST!

Program e‑pity 2021 w wersji umożliwiającej wstępne rozliczenie i sprawdzenie wysokości podatku. Program e-pity – najlepszy sposób na przekazanie 1,5% podatku dla naszych podopiecznych!

Wejdź na dedykowany dla Akademia Boreliozy serwis:

www.e-pity.pl

Wersja do pobrania dla systemu MS Windows: https://download.e-pity.pl/down/setup_e-pity2021-opp-0000757746-ogid-32477.e

Przygotuj już dziś PIT 2021 do wysyłki w styczniu. Uzupełnij wszystkie pola – lub wybierz opcję “wpiszę dane później” w danych podatnika i przejdź od razu do wyliczenia sumy należnego podatku.

JUŻ WKRÓTCE!

• SMS charytatywny – szybki i wygodny sposób na przekazanie darowizny na rzecz naszych podopiecznych!

2. Zachęcamy do wpłat na konto fundacji: 47 1090 1809 0000 0001 4158 8324 tytułem: Fundacja AB Pomagam.

3. Zapraszamy do licytacji prowadzonej przez Fundację Akademia Boreliozy na rzecz chorych na boreliozę!

Specjalnie w tym celu utworzyliśmy na platformie społecznościowej nowy Fan Page:

Fundacja Akademia Boreliozy Licytacje charytatywne

Chcemy na tej platformie prowadzić licytacje prac wykonanych przez samych chorych, którzy często na ten moment dzielą się swoimi pasjami jedynie ze swoimi najbliższymi. Teraz mają szansę wyjść z cienia swojej choroby i w ten sposób pomóc sobie i innym.

4. Akcja Kalendarz – przekaż datek 65 zł lub więcej, w tytule wpisz kalendarz i wszystkie swoje dane do wysyłki. Otrzymasz kalendarz z 12 – oma historiami osób chorych na boreliozę.

Akcja Kalendarz

W grupie siła💪