Materiały do pobrania

Do pobrania formularze, wnioski i inne pomocne materiały potrzebne do współpracy z naszą Fundacją!

1.Wniosek o przyjęcie do Fundacji Akademia Boreliozy.                                        Prosimy pobranie, wydrukowanie i odesłanie uzupełnionego i podpisanego oświadczenia drogą elektroniczną oraz na adres Fundacji podany w oświadczeniu.

Kliknij w link poniżej:

Wniosek o przyjęcie do Fundacji Akademia Boreliozy

2. Oświadczenie o zgodzie na wykorzystanie wizerunku.                                         Prosimy o pobranie, wydrukowanie i odesłanie uzupełnionego i podpisanego               oświadczenia drogą elektroniczną oraz na adres Fundacji podany w oświadczeniu.

Kliknij w link poniżej:

Fundacja Akademia Boreliozy oświadczenie zgoda na publikację wizerunku

3. Wniosek o przekazanie 1,5% – do pobrania.

Fundacja Akademia Boreliozy narodziła się z małego projektu, który z roku na rok zwiększał krąg zainteresowanych, a niestety przede wszystkim wśród osób chorych na choroby odkleszczowe, tu przede wszystkim boreliozę, oraz wśród ich rodzin.

Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego i z tego tytułu możemy zbierać dodatkowe fundusze z odpisu 1,5% podatku od dochodu.

Zachęcamy Wszystkich chętnych do wspierania naszych działań zmierzających do budowy świadomości o tej niezwykle groźnej chorobie – Boreliozie!

Tutaj do pobrania Wniosek o przekazanie 1,5%.