Michał Szebestik – Prezes Fundacji Akademia Boreliozy.

Prywatnie mąż i ojciec trójki wspaniałych dzieci. Absolwent GWSH w Katowicach na kierunku Psychologia w Zarządzaniu Zasobami ludzkim, a obecnie na kierunku Psychologia w biznesie. Niegdyś zawodowy sportowiec, a obecnie sędzia boksu olimpijskiego w Polskim Związku Bokserskim.

Założyciel dużej grupy wsparcia na Facebooku dla osób chorych na choroby odkleszczowe. Prowadzi kanał na YouTube w tematyce zdrowia. Od lat buduje świadomość i edukuje chorych jak postępować z diagnostyką i leczeniem boreliozy i innych chorób odkleszczowych.
Z zamiłowania pasjonat sportu, miłośnik podróży.

Miłosz Krzywania – mgr prawa, absolwent Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Doświadczenie zdobywał od roku 2001, jako praktykant, potem jako asystent w kancelarii prawnej.
Po ukończeniu aplikacji w roku 2011 założył wraz ze wspólnikami kancelarię prawną pomagając klientom z Polski i z zagranicy, specjalizującą się w obsłudze podmiotów gospodarczych, przekształceniach i fuzjach spółek, a także doradztwie prawnym dla stowarzyszeń i fundacji.

Kancelaria wspierała wiele takich podmiotów na etapie powstawania, jak i późniejszego działania, czego efektem były liczne podziękowania między innymi od Fundacji Imienia Jana Nowaka Jeziorańskiego, czy Fundacji im. Piotra Janaszka PODAJ DALEJ.

Prywatnie mąż, ojciec dwóch wspaniałych chłopaków. Miłośnik motoryzacji oraz sportów wodnych. W wiecznym niedoczasie, ale stara się pomóc, jak może wszystkim potrzebującym.