Mamy zaszczyt poinformować, że na stronie Narodowego Instytutu Wolności został opublikowany nowy wykaz fundacji uprawnionych do zbierania 1,5% podatku dochodowego od osób fizycznych za rok 2023.

Z radością informujemy, że nasza Fundacja Akademia Boreliozy znalazła się na tej prestiżowej liście. Udzielenie nam takiego zaszczytu umożliwi nam dalsze działania na rzecz przeciwdziałania boreliozie i edukacji w tej dziedzinie. Dziękujemy za wsparcie i zaufanie!
Nowa zaktualizowana formatka dla osób, które chcą zbierać 1,5%  będzie dostępna wkrótce w zakładce: “materiały do pobrania ” na stronie naszej Fundacji.
Zachęcamy Wszystkich, także w ten sposób, do wspierania naszych działań zmierzających do budowy świadomości o tej groźnej chorobie – Boreliozie!

Tutaj do pobrania Wniosek o przekazanie 1,5%.