Fundacja Akademia Boreliozy organizuje ogromne wydarzenie w Warszawie!

Już 7 sierpnia br. o godzinie 11:00, pod siedzibą Naczelnej Izby Lekarskiej, odbędzie się zgromadzenie chorych na boreliozę. Ta ważna inicjatywa ma na celu podniesienie świadomości na temat problematyki leczenia chorób odkleszczowych w naszym kraju.

Borelioza to groźna choroba przenoszona przez kleszcze, która stanowi poważne zagrożenie dla zdrowia publicznego. Fundacja Akademia Boreliozy postanowiła zebrać osoby dotknięte tą chorobą oraz ich rodziny, aby wspólnie wyrazić swoje opinie i zwrócić uwagę na pilną potrzebę poprawy warunków diagnostyki, leczenia i profilaktyki tego schorzenia.
Po zakończeniu spotkania pod Naczelną Izbą Lekarską, uczestnicy przeniosą się o godzinie 13:00 pod siedzibę Ministerstwa Zdrowia. Tam również planowane są przemówienia oraz działania związane z problematyką leczenia chorób odkleszczowych w kraju.
Ta inicjatywa stanowi doskonałą okazję do zjednoczenia chorych na boreliozę, ich opiekunów oraz osób wspierających walkę z tą chorobą. Dzięki takiej mobilizacji społeczności, możliwe jest zwiększenie świadomości na temat boreliozy oraz przyciągnięcie uwagi władz i specjalistów medycznych, co przyczyni się do poprawy opieki zdrowotnej dla wszystkich dotkniętych tą chorobą.
Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w tym ważnym wydarzeniu serdecznie zapraszamy!
Razem możemy zdziałać pozytywne zmiany w zakresie leczenia i profilaktyki boreliozy w naszym kraju!
Bądźmy razem 7 sierpnia o godzinie 11.00 w Warszawie, by wspólnie pokazać nasz głos!
Już teraz Wszystkim Wam bardzo dziękujemy!